--
Dni
--
Godz.
--
Min.
--
Sek.


ZIMOWA WYPRZEDAŻ HILTON

Nabídka záleží na dostupnosti účastnících se hotelů v rámci portfolia značek Hilton Worldwide ve Velké Británii, v Evropě, na Blízkém Východě a v Africe. Nabídka platí pro pobyty rezervované v období 15. listopadu 2016 až 31. ledna 2017 a realizované o víkendech v období 18. listopadu 2016 až 31. prosince 2017 kromě případů uvedených níže. K účelům této nabídky se za „víkend“ považuje páteční, sobotní popř. nedělní noc a na Blízkém východě (kromě Turecka, Libanonu, Maroka, Afriky) čtvrteční, páteční popř. sobotní noc. Před příjezdem je třeba mít rezervaci alespoň 3 dny.

V čase rezervace je vyžadována předchozí úhrada v plné výši. Celková částka za celý pobyt dle nabídky vám bude naúčtována z vaší kreditní karty ihned po rezervaci. Uhrazenou částku nelze vrátit. V případě, že se vaše smlouva se společností Hilton řídí německými zákony, bude vám při stornování vráceno 10 % zaplacené částky. V takovém případě však budete muset prokázat, že společnosti Hilton vznikla škoda v podstatně nižší výši, případně jí nevznikla žádná škoda. Poplatky nelze uplatnit na jiné pobyty, služby ani zboží. Rezervaci nelze změnit. Pokud se do hotelu nedostavíte v plánovaný den příjezdu, vaše rezervace bude zrušena a neobdržíte žádné peníze zpět ani žádný kredit. Sazby uvedené v reklamě jsou nejnižší dostupné sazby pro jednotlivé destinace, nikoli pro konkrétní zařízení. 

V jednotlivých hotelech mohou platit různá období, kdy není možné akce využít. Nabídka záleží na zde uvedených podrobnostech nabídky a obchodních podmínkách pro rezervace jednotlivých hotelů. Uvedené ceny za pokoj a noc platí pro dvě dospělé osoby na pokoji. Pokud není uvedeno jinak, sazby zahrnují daně, avšak nikoli drobné odměny a vedlejší poplatky. Nabídku nelze kombinovat s dalšími akcemi, balíčky, vyjednanými/dostupnými cenovými tarify ani prémiovými nabídkami a neplatí pro skupinové rezervace. Nabídku programu Hilton Minibreaks na druhý pokoj pro děti za poloviční cenu nelze s touto propagační akcí kombinovat.

Účastnící se hotely Waldorf Astoria™ Hotels & Resorts, Conrad® Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, DoubleTree by Hilton™, Hilton Hotels & Resorts a Curio, skupina hotelů Hilton a Hilton Garden Inn™ a Canopy by Hilton nabízejí slevu až 25 % (liší se podle účastnícího se hotelu) z nejlepší dostupné sazby (se snadným stornováním) a nejlepší dostupné sazby za noc se snídaní. Účastnící se zařízení Hampton by Hilton™ nabízejí slevu 10 % z nejlepší dostupné sazby. Některé účastnící se hotely v Evropě mohou nabízet dostupnost s příjezdem během týdne v období 9. prosince 2016 až 9. ledna 2017. Některé hotely mohou nabízet slevu pouze pro pokoje prémiových kategorií (tj. pokoje Executive nebo Deluxe) a uvedené sazby mohou být za pokoje prémiových kategorií. Některé účastnící se hotely mohou nabízet slevu z nejlepší dostupné sazby za noc s večeří a snídaní (případně ze sazby za polopenzi).

Sazby pro členy programu Hilton HHonors jsou v rámci zimní akce zlevněny o dalších 5 % oproti nejlepší dostupné sazbě a nejlepší dostupné sazbě za noc se snídaní (uvedeno výše), tj. sleva až 30 % pro účastnící se hotely uvedené výše. Ke splnění podmínek této nabídky musíte být v době rezervace členy programu Hilton HHonors™ a rezervace musí být provedena prostřednictvím přímých kanálů Hilton: stránek Hilton.com nebo HHonors.com, případně rezervačního telefonního střediska Hilton (HRCC). Před rezervací se zaregistrujte na stránkách HHonors.com.

Všechny měnové přepočty uvedené v reklamě slouží pouze ke srovnání. Rezervace budou prováděny v zobrazené místní měně hotelu. Směnné kurzy použité při každém přepočtu vychází z několika veřejně dostupných zdrojů třetích stran, nejsou nezávisle šetřeny či ověřovány a je třeba je brát pouze jako příklady. Společnost Hilton neprovádí a ani nemůže provádět ověření přesnosti jakékoli sazby v příkladech převodů.

Členství v programu Hilton HHonors™, získané body Points & Miles™ a využití bodů podléhá obchodním podmínkám programu HHonors.

Nabídka garantované slevy nebo nejnižší ceny platí pouze pro členy programu Hilton HHonors.

Obchodní podmínky připojení Wi-Fi zdarma

Členové programu HHonors, kteří provedou přímou rezervaci, obdrží zdarma standardní připojení Wi-Fi v jakémkoli hotelu řetězce Hilton, Doubletree, Embassy, Waldorf, Conrad, Curio a Canopy. Standardní připojení Wi-Fi zdarma je k dispozici pro všechny pobyty rezervované v hotelech řetězce Hampton, Hilton Garden Inn, Homewood Suites a Home 2 Suites. Ve vybraných zařízeních (kromě členů Diamond) je k dispozici za poplatek prémiové připojení Wi-Fi. Nabídka zdarma se netýká konferenčních prostor nebo hotelů s rekreačním poplatkem.

Informace týkající se připojení Wi-Fi zdarma

Standardní připojení Wi-Fi je zdarma. Prémiové připojení (je-li dostupné) je za poplatek. Nabídka zdarma se netýká hotelů s rekreačním poplatkem.